KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857447
nr 1385 7447
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 23x34cm, yttermått inklusive ram: 27x38cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:35:35
18/3 14:42:53
100 kr
22/3 20:22:34